Haltestelle Wallensteinstraße in Ingolstadt
Wallensteinstrasse 32,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 02, Ingolstadt.
Route:
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt
-
Fauststraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:29:00
-
St. Anton, Ingolstadt 00:30:00
-
St. Markus, Ingolstadt 00:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 00:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 00:33:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 00:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 00:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 00:37:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 00:39:00
Route:
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt
-
Südfriedhof, Ingolstadt 00:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 00:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 00:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 00:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 01:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 01:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 01:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 01:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 01:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 01:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 01:06:00
Route:
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt
-
Fauststraße, Ingolstadt 01:28:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 01:28:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 01:29:00
-
St. Anton, Ingolstadt 01:30:00
-
St. Markus, Ingolstadt 01:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 01:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 01:33:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 01:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 01:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 01:37:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 01:39:00
Route:
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt
-
Südfriedhof, Ingolstadt 01:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 01:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 01:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 01:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 02:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 02:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 02:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 02:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 02:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 02:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 02:06:00
Route:
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt
-
Fauststraße, Ingolstadt 02:28:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 02:28:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 02:29:00
-
St. Anton, Ingolstadt 02:30:00
-
St. Markus, Ingolstadt 02:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 02:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:33:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 02:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 02:37:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 02:39:00
Route:
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt
-
Südfriedhof, Ingolstadt 02:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 02:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 02:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 02:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 03:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 03:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 03:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 03:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 03:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 03:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 03:06:00