Haltestelle Theodor-Heuss-Straße in Ingolstadt
Nürnberger Strasse 94,
85055Ingolstadt
The next departure is direction Klinikum, Ingolstadt.
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 16:33:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 16:35:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 16:36:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 16:37:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 16:38:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 16:39:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 16:40:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 16:42:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 16:43:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 16:44:00
-
Klinikum, Ingolstadt 16:46:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 16:38:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 16:40:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 16:41:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 16:42:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 16:43:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 16:44:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 16:45:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 16:46:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 16:47:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 16:38:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 16:39:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 16:40:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 16:41:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 16:42:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 16:43:00
-
Regensburger Straße, Ingolstadt 16:45:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 16:43:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 16:45:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 16:46:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 16:47:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 16:48:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 16:49:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 16:50:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 16:52:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 16:53:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 16:54:00
-
Klinikum, Ingolstadt 16:56:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 16:47:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 16:49:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 16:52:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 16:54:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 16:57:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 17:02:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 17:03:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 17:05:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 17:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:08:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:10:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 17:12:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 17:13:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 17:14:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 17:15:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 17:16:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 17:17:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 17:18:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 17:18:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 17:19:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 17:21:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 17:22:00
-
Plunder, Ingolstadt 17:24:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 17:25:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 16:48:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 16:49:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 16:50:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 16:51:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 16:52:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 16:53:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 16:55:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 16:56:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 16:57:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 16:58:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 16:59:00
-
St.-Martins-Platz, Ingolstadt 17:00:00