Haltestelle Stadttheater in Ingolstadt
Schutterstrasse ,
85049Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 06, Ingolstadt.
Route:
-
Stadttheater, Ingolstadt
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 16:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 16:57:00
Route:
-
Stadttheater, Ingolstadt
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 16:55:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 16:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 17:02:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 17:03:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 17:04:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 17:05:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 17:06:00
Route:
-
Stadttheater, Ingolstadt
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 16:59:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:00:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 17:02:00
-
Feselenstraße, Ingolstadt 17:03:00
-
Buchnerstraße, Ingolstadt 17:04:00
-
Schröplerstraße, Ingolstadt 17:05:00
-
Tassilostraße, Ingolstadt 17:06:00
-
Erletstraße, Ingolstadt 17:08:00
-
Canisiusstraße, Ingolstadt 17:09:00
-
Frueaufstraße, Ingolstadt 17:10:00
-
Martin-Hemm-Straße, Ingolstadt 17:12:00
Route:
-
Stadttheater, Ingolstadt
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:04:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:06:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:07:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:08:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:09:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 17:10:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 17:12:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 17:13:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 17:14:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 17:15:00
-
Langgasse, Ingolstadt 17:16:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 17:17:00
-
Einbogen, Ingolstadt 17:18:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 17:19:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 17:20:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 17:21:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 17:22:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 17:23:00
Route:
-
Stadttheater, Ingolstadt
-
Frühlingstraße, Ingolstadt 17:05:00
-
Heysestraße, Ingolstadt 17:07:00
-
Ganghoferstraße, Ingolstadt 17:08:00
-
Regensburger Straße, Ingolstadt 17:09:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 17:10:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 17:11:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 17:12:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 17:13:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 17:14:00
-
St.-Martins-Platz, Ingolstadt 17:15:00
Route:
-
Stadttheater, Ingolstadt
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:18:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:20:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:21:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:22:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:23:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 17:25:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:26:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 17:27:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 17:28:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 17:29:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 17:31:00
-
Oberstimm B13, Manching 17:33:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 17:34:00
-
Brautlach B13, Karlskron 17:35:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 17:36:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 17:40:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 17:43:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 17:44:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 17:46:00
-
Stockau, Reichertshofen 17:48:00
-
Schule, Reichertshofen 17:49:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 17:50:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 17:51:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 17:52:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 17:53:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 17:55:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 17:56:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 17:57:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 18:00:00