Haltestelle St. Salvator in Ingolstadt
Münchener Strasse ,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Weiherfeld, Ingolstadt.
Route:
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 19:49:00
-
Weiherfeld, Ingolstadt 19:53:00
Route:
-
St. Salvator, Ingolstadt
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 20:10:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 20:11:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 20:12:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 20:13:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 20:15:00
-
St. Anton, Ingolstadt 20:16:00
-
St. Markus, Ingolstadt 20:17:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 20:18:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 20:20:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 20:21:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 20:22:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 20:24:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 20:27:00
Route:
-
St. Salvator, Ingolstadt
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 20:16:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 20:17:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 20:18:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 20:20:00
-
St. Anton, Ingolstadt 20:21:00
-
St. Markus, Ingolstadt 20:22:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 20:23:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 20:24:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 20:26:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 20:27:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 20:28:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 20:30:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 20:31:00
-
Pestalozzistraße, Ingolstadt 20:34:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 20:35:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 20:36:00
-
Isaak-Newton-Straße, Ingolstadt 20:40:00
-
Village, Ingolstadt 20:42:00
Route:
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 20:17:00
-
Oberstimm B13, Manching 20:19:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 20:21:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 20:22:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 20:23:00
-
Niederstimm, Manching 20:24:00
-
Donaufeld, Manching 20:26:00
-
Lindenstraße, Manching 20:27:00
-
Zentrum, Manching 20:28:00
-
Manching Ost 20:30:00
-
Schloßberg, Manching 20:32:00
-
Forstwiesen Ortsmitte, Manching 20:36:00
-
Feilenmoos Haus Feilenmoos, Geisenfeld 20:38:00
-
Feilenmoos. Asylbew.-Unterk, Geisenfeld 20:40:00
-
Geisenfeldwinden Augsburger Str., Geisenfeld 20:42:00
-
Geisenfeldwinden Im Aufeld, Geisenfeld 20:44:00
-
Maximilianstraße, Geisenfeld 20:46:00
-
ZOB Nöttinger Straße, Geisenfeld 20:49:00
Route:
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 20:32:00
-
Oberstimm B13, Manching 20:34:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 20:35:00
-
Brautlach B13, Karlskron 20:36:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 20:37:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 20:41:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 20:44:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 20:45:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 20:47:00
-
Stockau, Reichertshofen 20:49:00
-
Schule, Reichertshofen 20:50:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 20:52:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 20:53:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 20:54:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 20:55:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 20:58:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 20:59:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 21:00:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 21:03:00
Route:
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 20:46:00
-
Oberstimm B13, Manching 20:48:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 20:50:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 20:51:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 20:52:00
-
Niederstimm, Manching 20:53:00
-
Donaufeld, Manching 20:56:00
-
Lindenstraße, Manching 20:57:00
-
Zentrum, Manching 20:58:00
-
Schloßberg, Manching 20:59:00
-
Manching Ost 21:02:00