Haltestelle St. Pius/Mozartstraße in Ingolstadt
Richard-Wagner-Strasse 19,
85057Ingolstadt
The next departure is direction Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt.
Route:
-
St. Pius/Mozartstraße, Ingolstadt
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 12:21:00
-
Lannerstraße, Ingolstadt 12:22:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 12:24:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 12:26:00
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt 12:27:00
-
Feldschlößl, Ingolstadt 12:28:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 12:29:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 12:30:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 12:31:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 12:32:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 12:33:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 12:35:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 12:36:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 12:37:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 12:38:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 12:39:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 12:40:00
Route:
-
Ettinger Straße, Ingolstadt
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 12:28:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 12:29:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 12:30:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 12:32:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 12:33:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 12:34:00
-
Klinikum, Ingolstadt 12:36:00
Route:
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt
-
Keplerstraße, Ingolstadt 12:29:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 12:30:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 12:32:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 12:33:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 12:34:00
-
Klinikum, Ingolstadt 12:36:00
Route:
-
St. Pius/Mozartstraße, Ingolstadt
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 12:31:00
-
Lannerstraße, Ingolstadt 12:32:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 12:34:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 12:36:00
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt 12:37:00
-
Feldschlößl, Ingolstadt 12:38:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 12:39:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 12:40:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 12:41:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 12:42:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 12:43:00
-
Regensburger Straße, Ingolstadt 12:45:00
Route:
-
Ettinger Straße, Ingolstadt
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 12:32:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 12:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:39:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 12:41:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 12:43:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 12:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 12:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:48:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 12:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:51:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 12:52:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 12:53:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 12:54:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 12:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 12:56:00
-
Einbogen, Ingolstadt 12:57:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 12:58:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 12:59:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 13:00:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 13:02:00
-
Seehof, Ingolstadt 13:03:00
-
Zuchering Schule, Ingolstadt 13:05:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 13:07:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 13:08:00
Route:
-
Ettinger Straße, Ingolstadt
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 12:34:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 12:35:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 12:36:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 12:37:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 12:40:00