Haltestelle St. Markus in Ingolstadt
Apianstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 03:25:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 03:26:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 03:27:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 03:28:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 03:29:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 03:30:00
-
Langgasse, Ingolstadt 03:31:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 03:32:00
-
Einbogen, Ingolstadt 03:33:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 03:34:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 03:35:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 03:36:00
-
Schergweg, Ingolstadt 03:37:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 03:38:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 03:38:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 03:39:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 03:40:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 03:41:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 03:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 03:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 03:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 03:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 03:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 03:49:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 03:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 03:33:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 03:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 03:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 03:37:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 03:39:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 03:53:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 03:54:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 03:54:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 03:55:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 03:56:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 03:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 03:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 03:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 03:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 04:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 04:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 04:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 04:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 04:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 04:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 04:06:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 07:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 07:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 07:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 07:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 07:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 07:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 07:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 07:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 08:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 08:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 08:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 08:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 08:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 08:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 08:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 08:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 08:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 08:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 08:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 08:13:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 07:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 07:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 07:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 07:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 07:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 07:57:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 07:54:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 07:55:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 07:57:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 07:58:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 07:59:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 08:02:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 08:07:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 08:08:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 08:09:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 08:10:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 08:11:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 08:12:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 08:15:00