Haltestelle St. Markus in Ingolstadt
Apianstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 21:40:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 21:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 21:42:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 21:43:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 21:44:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 21:45:00
-
Langgasse, Ingolstadt 21:46:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 21:47:00
-
Einbogen, Ingolstadt 21:48:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 21:49:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 21:51:00
-
Schergweg, Ingolstadt 21:52:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 21:53:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 21:53:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 21:54:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 21:55:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 21:56:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 21:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 21:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:04:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 21:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 21:49:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 21:50:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 21:51:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:52:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 21:54:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 21:51:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 21:52:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 21:53:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:55:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 21:57:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 21:53:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 21:54:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 21:54:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 21:55:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 21:56:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 21:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 21:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 21:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 21:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 22:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 22:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 22:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 22:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 22:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 22:06:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:06:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 22:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:10:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 22:12:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 22:08:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 22:09:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 22:10:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 22:11:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 22:12:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 22:13:00
-
Halbritterstraße, Ingolstadt 22:15:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 22:17:00