Haltestelle St. Markus in Ingolstadt
Apianstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 02, Ingolstadt.
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 23:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 23:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 23:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 23:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 23:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 23:12:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 23:08:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 23:09:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 23:10:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 23:11:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 23:12:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 23:13:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 23:14:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 23:15:00
-
Oberstimm B13, Manching 23:16:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 23:17:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 23:18:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 23:19:00
-
Niederstimm, Manching 23:20:00
-
Donaufeld, Manching 23:21:00
-
Lindenstraße, Manching 23:22:00
-
Zentrum, Manching 23:23:00
-
Schloßberg, Manching 23:24:00
-
Manching Ost 23:26:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 23:10:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 23:11:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 23:12:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 23:13:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 23:14:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 23:15:00
-
Langgasse, Ingolstadt 23:16:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 23:17:00
-
Einbogen, Ingolstadt 23:18:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 23:19:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 23:20:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 23:21:00
-
Schergweg, Ingolstadt 23:22:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 23:23:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 23:23:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 23:24:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 23:25:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 23:26:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 23:27:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 23:29:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 23:30:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 23:32:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 23:33:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 23:34:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 23:20:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 23:21:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 23:22:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 23:23:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 23:25:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 23:27:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 23:23:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 23:24:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 23:24:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 23:25:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 23:26:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 23:27:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 23:27:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 23:28:00
-
Einbogen, Ingolstadt 23:29:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 23:30:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 23:31:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 23:32:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 23:33:00
-
Seehof, Ingolstadt 23:34:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 23:35:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 23:36:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 23:35:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 23:36:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 23:37:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 23:38:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 23:40:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 23:42:00