Haltestelle St. Markus in Ingolstadt
Apianstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Manching Ost.
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 09:38:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 09:39:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 09:40:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 09:41:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 09:42:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 09:43:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 09:45:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 09:46:00
-
Oberstimm B13, Manching 09:48:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 09:50:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 09:51:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 09:52:00
-
Niederstimm, Manching 09:53:00
-
Donaufeld, Manching 09:56:00
-
Lindenstraße, Manching 09:57:00
-
Zentrum, Manching 09:58:00
-
Schloßberg, Manching 09:59:00
-
Manching Ost 10:02:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 09:40:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 09:41:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 09:42:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 09:43:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 09:44:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 09:45:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 09:46:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 09:47:00
-
Einbogen, Ingolstadt 09:48:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 09:49:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 09:50:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 09:51:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 09:53:00
-
Seehof, Ingolstadt 09:54:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 09:56:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 09:57:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 09:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 09:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 09:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 09:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 09:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 09:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 09:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 10:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 10:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 10:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 10:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 10:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 10:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 10:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 10:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 10:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 10:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 10:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 10:13:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 09:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 09:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 09:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 09:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 09:57:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 09:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 09:53:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 09:54:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 09:55:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 09:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 10:02:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 10:03:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 10:04:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 10:05:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 10:06:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 09:56:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 09:57:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 09:58:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 09:59:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 10:00:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 10:01:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 10:01:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 10:02:00
-
Einbogen, Ingolstadt 10:03:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 10:04:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 10:05:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 10:06:00
-
Schergweg, Ingolstadt 10:06:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 10:07:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 10:08:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 10:10:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 10:11:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 10:12:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 10:12:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 10:13:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 10:14:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 10:16:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 10:17:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 10:18:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 10:19:00