Haltestelle St. Markus in Ingolstadt
Apianstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 12, Ingolstadt.
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 10:52:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 10:54:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 10:55:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 10:56:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 10:57:00
-
Z O B Bussteig 12, Ingolstadt 11:00:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 10:55:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 10:56:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 10:58:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 10:59:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 11:00:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 11:01:00
-
Langgasse, Ingolstadt 11:02:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 11:03:00
-
Einbogen, Ingolstadt 11:04:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 11:05:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 11:06:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 11:07:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 11:08:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 11:09:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 10:56:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 10:57:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 10:59:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:00:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:02:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 11:05:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 11:10:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 11:11:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 11:12:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 11:13:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 11:14:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:03:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:04:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 11:06:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:07:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:09:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 11:12:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 11:17:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 11:18:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 11:19:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 11:20:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 11:21:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 11:22:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 11:25:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 11:03:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 11:04:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 11:06:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 11:07:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 11:08:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 11:09:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 11:10:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 11:09:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 11:11:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 11:12:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 11:13:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 11:14:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 11:15:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 11:17:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 11:18:00
-
Oberstimm B13, Manching 11:20:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 11:22:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 11:23:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 11:24:00
-
Niederstimm, Manching 11:25:00
-
Donaufeld, Manching 11:28:00
-
Lindenstraße, Manching 11:29:00
-
Zentrum, Manching 11:30:00
-
Schloßberg, Manching 11:31:00
-
Manching Ost 11:34:00