Haltestelle St. Markus in Ingolstadt
Apianstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 02, Ingolstadt.
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 22:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 22:12:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 22:08:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 22:09:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 22:10:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 22:11:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 22:12:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 22:13:00
-
Halbritterstraße, Ingolstadt 22:15:00
-
St. Salvator, Ingolstadt 22:17:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 22:10:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 22:11:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 22:12:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 22:13:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 22:14:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 22:15:00
-
Langgasse, Ingolstadt 22:16:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 22:17:00
-
Einbogen, Ingolstadt 22:18:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:19:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 22:20:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 22:21:00
-
Schergweg, Ingolstadt 22:22:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 22:23:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 22:23:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 22:24:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 22:25:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 22:26:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 22:27:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 22:29:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:30:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:32:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:33:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:34:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:20:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:21:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 22:22:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:23:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:25:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 22:27:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 22:23:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 22:24:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 22:24:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 22:25:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 22:26:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 22:27:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 22:27:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 22:28:00
-
Einbogen, Ingolstadt 22:29:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:30:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 22:31:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 22:32:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 22:33:00
-
Seehof, Ingolstadt 22:34:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 22:35:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 22:36:00
Route:
-
St. Markus, Ingolstadt
-
St. Anton, Ingolstadt 22:24:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 22:25:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 22:26:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 22:27:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 22:28:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 22:30:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 22:31:00
-
Oberstimm B13, Manching 22:33:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 22:34:00
-
Brautlach B13, Karlskron 22:35:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 22:36:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 22:39:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 22:42:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 22:43:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 22:45:00
-
Stockau, Reichertshofen 22:47:00
-
Schule, Reichertshofen 22:48:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 22:49:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 22:50:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 22:51:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 22:52:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 22:55:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 22:55:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 22:56:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 22:58:00