Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 08:32:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 08:33:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 08:34:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 08:36:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 08:37:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 08:39:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 08:42:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 08:47:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 08:48:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 08:49:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 08:50:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 08:51:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 08:52:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 08:55:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 08:34:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 08:36:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 08:37:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 08:38:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 08:39:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 08:40:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 08:41:00
-
Einbogen, Ingolstadt 08:42:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 08:43:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 08:44:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 08:45:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 08:47:00
-
Seehof, Ingolstadt 08:48:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 08:50:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 08:51:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 08:41:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 08:42:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 08:43:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 08:44:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 08:45:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 08:47:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 08:48:00
-
Oberstimm B13, Manching 08:50:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 08:52:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 08:53:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 08:54:00
-
Niederstimm, Manching 08:55:00
-
Donaufeld, Manching 08:58:00
-
Lindenstraße, Manching 08:59:00
-
Zentrum, Manching 09:00:00
-
Manching Ost 09:02:00
-
Schloßberg, Manching 09:04:00
-
Airbus 1, Manching 09:06:00
-
Airbus 2, Manching 09:07:00
-
Airbus 3, Manching 09:10:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 08:40:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 08:41:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 08:42:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 08:44:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 08:45:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 08:47:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 08:50:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 08:55:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 08:56:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 08:57:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 08:58:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 08:59:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 08:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 08:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 08:44:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 08:45:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 08:46:00
-
Langgasse, Ingolstadt 08:47:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 08:48:00
-
Einbogen, Ingolstadt 08:49:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 08:50:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 08:51:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 08:52:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 08:53:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 08:54:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 08:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 08:44:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 08:45:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 08:46:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 08:48:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 08:49:00
-
Weiherfeld, Ingolstadt 08:53:00