Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:25:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 00:26:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 00:27:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 00:30:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 00:31:00
-
Oberstimm B13, Manching 00:33:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 00:34:00
-
Brautlach B13, Karlskron 00:35:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 00:36:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 00:39:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 00:42:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 00:43:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 00:45:00
-
Stockau, Reichertshofen 00:47:00
-
Schule, Reichertshofen 00:48:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 00:49:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 00:50:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 00:51:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 00:52:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 00:55:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 00:55:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 00:56:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 00:58:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:26:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 00:27:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 00:29:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 00:30:00
-
Langgasse, Ingolstadt 00:31:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 00:32:00
-
Einbogen, Ingolstadt 00:33:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 00:34:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 00:35:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 00:36:00
-
Schergweg, Ingolstadt 00:37:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 00:38:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 00:38:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 00:39:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 00:40:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 00:41:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 00:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 00:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 00:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 00:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 00:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 00:49:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:29:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 00:30:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 00:31:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 00:32:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 00:33:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 00:34:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 00:35:00
-
Oberstimm B13, Manching 00:36:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 00:37:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 00:38:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 00:39:00
-
Niederstimm, Manching 00:40:00
-
Donaufeld, Manching 00:41:00
-
Lindenstraße, Manching 00:42:00
-
Zentrum, Manching 00:43:00
-
Schloßberg, Manching 00:44:00
-
Manching Ost 00:46:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 00:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 00:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 00:33:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 00:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 00:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 00:37:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 00:39:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:54:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 00:54:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 00:55:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 00:56:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 00:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 00:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 00:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 00:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 01:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 01:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 01:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 01:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 01:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 01:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 01:06:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 01:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 01:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 01:33:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 01:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 01:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 01:37:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 01:39:00