Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Village, Ingolstadt.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 18:22:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 18:23:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:24:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:26:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 18:27:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 18:28:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 18:30:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 18:31:00
-
Pestalozzistraße, Ingolstadt 18:34:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 18:35:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 18:36:00
-
Isaak-Newton-Straße, Ingolstadt 18:40:00
-
Village, Ingolstadt 18:42:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 18:25:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 18:26:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 18:27:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 18:28:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 18:30:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 18:32:00
-
Oberstimm B13, Manching 18:34:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 18:35:00
-
Brautlach B13, Karlskron 18:36:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 18:37:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 18:41:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 18:44:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 18:45:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 18:47:00
-
Stockau, Reichertshofen 18:49:00
-
Schule, Reichertshofen 18:50:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 18:52:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 18:53:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 18:54:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 18:55:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 18:58:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 18:59:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 19:00:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 19:03:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 18:25:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 18:26:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:27:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:29:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 18:30:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 18:32:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 18:35:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 18:40:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 18:41:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 18:42:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 18:43:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 18:44:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 18:26:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 18:28:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 18:29:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 18:30:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 18:31:00
-
Langgasse, Ingolstadt 18:32:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 18:33:00
-
Einbogen, Ingolstadt 18:34:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 18:35:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 18:36:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 18:37:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 18:38:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 18:39:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 18:32:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 18:33:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:34:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:36:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 18:37:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 18:39:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 18:42:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 18:47:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 18:48:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 18:49:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 18:50:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 18:51:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 18:52:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 18:55:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 18:34:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 18:36:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 18:37:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 18:38:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 18:39:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 18:40:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 18:41:00
-
Einbogen, Ingolstadt 18:42:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 18:43:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 18:44:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 18:45:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 18:47:00
-
Seehof, Ingolstadt 18:48:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 18:50:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 18:51:00