Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Audi - GVZ, Ingolstadt.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 11:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:47:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 11:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 11:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 11:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 11:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 11:54:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 11:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 12:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 12:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 12:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 12:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 12:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 12:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 12:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 12:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 12:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 12:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 12:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 12:13:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 11:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:49:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 11:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:54:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 11:57:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 12:02:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 12:03:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 12:04:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 12:05:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 12:06:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 12:07:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 12:10:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 11:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:50:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 11:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:54:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 11:57:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 11:54:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:55:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:57:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 11:58:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:59:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:00:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 12:03:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 11:56:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 11:58:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 11:59:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 12:00:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 12:01:00
-
Langgasse, Ingolstadt 12:02:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 12:03:00
-
Einbogen, Ingolstadt 12:04:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 12:05:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 12:06:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 12:07:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 12:08:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 12:09:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 12:02:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 12:03:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:04:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 12:06:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 12:07:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:09:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 12:12:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 12:17:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 12:18:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 12:19:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 12:20:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 12:21:00