Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 14:02:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:03:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:04:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 14:06:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 14:07:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:09:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 14:12:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 14:17:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 14:18:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 14:19:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 14:20:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 14:21:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 14:22:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 14:25:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 14:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:07:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 14:08:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 14:09:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:10:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 14:13:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 14:04:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 14:06:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 14:07:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 14:08:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 14:09:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 14:10:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 14:11:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 14:12:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 14:13:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 14:14:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 14:15:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 14:17:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 14:18:00
-
Oberstimm B13, Manching 14:20:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 14:22:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 14:23:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 14:24:00
-
Niederstimm, Manching 14:25:00
-
Donaufeld, Manching 14:28:00
-
Lindenstraße, Manching 14:29:00
-
Zentrum, Manching 14:30:00
-
Schloßberg, Manching 14:31:00
-
Manching Ost 14:34:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 14:10:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:11:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:12:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 14:14:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 14:15:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:17:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 14:20:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 14:25:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 14:26:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 14:27:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 14:28:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 14:29:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 14:11:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 14:13:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 14:14:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 14:15:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 14:16:00
-
Langgasse, Ingolstadt 14:17:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 14:18:00
-
Einbogen, Ingolstadt 14:19:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 14:20:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 14:21:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 14:22:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 14:23:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 14:24:00