Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Manching Ost.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 10:41:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 10:42:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 10:43:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 10:44:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 10:45:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 10:47:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 10:48:00
-
Oberstimm B13, Manching 10:50:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 10:52:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 10:53:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 10:54:00
-
Niederstimm, Manching 10:55:00
-
Donaufeld, Manching 10:58:00
-
Lindenstraße, Manching 10:59:00
-
Zentrum, Manching 11:00:00
-
Schloßberg, Manching 11:01:00
-
Manching Ost 11:04:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 10:40:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 10:41:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 10:42:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 10:44:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 10:45:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 10:47:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 10:50:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 10:55:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 10:56:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 10:57:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 10:58:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 10:59:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 10:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 10:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 10:44:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 10:45:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 10:46:00
-
Langgasse, Ingolstadt 10:47:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 10:48:00
-
Einbogen, Ingolstadt 10:49:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 10:50:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 10:51:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 10:52:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 10:53:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 10:54:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 10:42:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 10:44:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 10:45:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 10:46:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 10:47:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 10:48:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 10:49:00
-
Einbogen, Ingolstadt 10:50:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 10:51:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 10:52:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 10:53:00
-
Schergweg, Ingolstadt 10:53:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 10:54:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 10:55:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 10:57:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 10:58:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 10:59:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 11:00:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 11:01:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 11:02:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 11:04:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 11:05:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 11:06:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 11:07:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 10:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 10:44:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 10:45:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 10:46:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 10:48:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 10:49:00
-
Weiherfeld, Ingolstadt 10:53:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 10:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 10:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 10:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 10:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 10:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 10:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 10:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 10:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 10:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 11:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 11:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 11:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 11:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 11:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 11:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 11:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 11:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 11:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 11:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 11:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 11:13:00
-
Audi - GVZ Halle G, Ingolstadt 11:14:00
-
Audi - GVZ Halle H, Ingolstadt 11:15:00
-
Audi - Tradition, Ingolstadt 11:16:00
-
Audi - GVZ Halle O, Ingolstadt 11:18:00