Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 21:32:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 21:33:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 21:34:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 21:36:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 21:37:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:39:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 21:42:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 21:47:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 21:48:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 21:49:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 21:51:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 21:52:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 21:55:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 21:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 21:42:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 21:43:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 21:44:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 21:45:00
-
Langgasse, Ingolstadt 21:46:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 21:47:00
-
Einbogen, Ingolstadt 21:48:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 21:49:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 21:51:00
-
Schergweg, Ingolstadt 21:52:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 21:53:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 21:53:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 21:54:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 21:55:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 21:56:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 21:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 21:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:04:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 21:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 21:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 21:49:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 21:51:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:52:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 21:54:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 21:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 21:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 21:52:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 21:53:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:55:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 21:57:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 21:54:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 21:54:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 21:55:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 21:56:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 21:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 21:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 21:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 21:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 22:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 22:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 22:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 22:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 22:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 22:06:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 22:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 22:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 22:12:00