Haltestelle St. Anton in Ingolstadt
Lindberghstrasse 1,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Manching Ost.
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 14:39:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 14:40:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 14:41:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 14:42:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 14:43:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 14:45:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 14:46:00
-
Oberstimm B13, Manching 14:48:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 14:50:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 14:51:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 14:52:00
-
Niederstimm, Manching 14:53:00
-
Donaufeld, Manching 14:56:00
-
Lindenstraße, Manching 14:57:00
-
Zentrum, Manching 14:58:00
-
Schloßberg, Manching 14:59:00
-
Manching Ost 15:02:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 14:41:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 14:42:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 14:43:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 14:44:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 14:45:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 14:46:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 14:47:00
-
Einbogen, Ingolstadt 14:48:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 14:49:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 14:50:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 14:51:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 14:53:00
-
Seehof, Ingolstadt 14:54:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 14:56:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 14:57:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 14:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 14:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 14:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 14:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 14:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 14:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 14:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 15:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 15:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 15:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 15:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 15:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 15:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 15:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 15:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 15:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 15:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 15:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 15:13:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 14:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 14:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 14:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 14:57:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 14:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 14:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 14:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 14:53:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 14:54:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 14:55:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 14:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 15:02:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 15:03:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 15:04:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 15:05:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 15:06:00
Route:
-
St. Anton, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 14:57:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 14:58:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 14:59:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 15:00:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 15:01:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 15:01:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 15:02:00
-
Einbogen, Ingolstadt 15:03:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 15:04:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 15:05:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 15:06:00
-
Schergweg, Ingolstadt 15:06:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 15:07:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 15:08:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 15:10:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 15:11:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 15:12:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 15:12:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 15:13:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 15:14:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 15:16:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 15:17:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 15:18:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 15:19:00