Haltestelle Schergweg in Ingolstadt
Brunnerstrasse 24,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Schergweg, Ingolstadt
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 21:23:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 21:23:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 21:24:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 21:25:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 21:26:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 21:27:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 21:29:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 21:30:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 21:32:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 21:33:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 21:34:00
Route:
-
Schergweg, Ingolstadt
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 21:37:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 21:38:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 21:39:00
-
Einbogen, Ingolstadt 21:40:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 21:41:00
-
Langgasse, Ingolstadt 21:42:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 21:43:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 21:44:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 21:45:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 21:46:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 21:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 21:48:00
-
St. Markus, Ingolstadt 21:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 21:51:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 21:52:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 21:53:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 21:55:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 21:57:00
Route:
-
Schergweg, Ingolstadt
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 21:53:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 21:53:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 21:54:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 21:55:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 21:56:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 21:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 21:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:04:00
Route:
-
Schergweg, Ingolstadt
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 22:07:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 22:08:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:09:00
-
Einbogen, Ingolstadt 22:10:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 22:11:00
-
Langgasse, Ingolstadt 22:12:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 22:13:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 22:14:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 22:15:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 22:16:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 22:17:00
-
St. Anton, Ingolstadt 22:18:00
-
St. Markus, Ingolstadt 22:19:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:20:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:21:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 22:22:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:23:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:25:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 22:27:00
Route:
-
Schergweg, Ingolstadt
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 22:23:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 22:23:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 22:24:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 22:25:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 22:26:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 22:27:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 22:29:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:30:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:32:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:33:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:34:00
Route:
-
Schergweg, Ingolstadt
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 22:37:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 22:38:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:39:00
-
Einbogen, Ingolstadt 22:40:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 22:41:00
-
Langgasse, Ingolstadt 22:42:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 22:43:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 22:44:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 22:45:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 22:46:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 22:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 22:48:00
-
St. Markus, Ingolstadt 22:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:51:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 22:52:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:53:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:55:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 22:57:00