Haltestelle Paul-Wegmann-Halle in Ingolstadt
Schröplerstrasse 1,
85053Ingolstadt
The next departure is direction Lentinger Straße, Ingolstadt.
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 16:10:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 16:11:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 16:13:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 16:15:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 16:17:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 16:19:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 16:20:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 16:22:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 16:23:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 16:27:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 16:31:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 16:33:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 16:36:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 16:37:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 16:38:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 16:40:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 16:41:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 16:42:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 16:43:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 16:44:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 16:45:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 16:46:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 16:47:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 16:16:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 16:17:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 16:18:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 16:18:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 16:19:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 16:21:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 16:22:00
-
Plunder, Ingolstadt 16:24:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 16:25:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 16:20:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 16:40:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 16:41:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 16:43:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 16:45:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 16:47:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 16:49:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 16:50:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 16:52:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 16:53:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 16:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 17:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 17:03:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 17:06:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 17:07:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 17:08:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 17:10:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 17:11:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 17:12:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 17:13:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 17:14:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 17:15:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 17:16:00
-
Blockhaus, Lenting 17:17:00
-
Hofmark, Lenting 17:19:00
-
Alte Landstraße, Lenting 17:21:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 17:23:00
-
Beethovenstraße, Lenting 17:25:00
-
Jurastraße, Lenting 17:26:00
-
Jurastraße, Lenting 17:27:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 16:46:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 16:47:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 16:48:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 16:48:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 16:49:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 16:51:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 16:52:00
-
Plunder, Ingolstadt 16:54:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 16:55:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 16:50:00