Haltestelle Paul-Wegmann-Halle in Ingolstadt
Schröplerstrasse 1,
85053Ingolstadt
The next departure is direction Niederfeld, Ingolstadt.
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 16:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 16:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 16:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 16:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 16:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 16:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 16:51:00
-
Plunder, Ingolstadt 16:53:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 16:54:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 16:50:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 17:14:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 17:15:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 17:16:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:18:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:20:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 17:22:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 17:23:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 17:24:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 17:25:00
-
Z O B Bussteig 08, Ingolstadt 17:27:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 17:31:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 17:33:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 17:35:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 17:37:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 17:38:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 17:40:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 17:41:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 17:42:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 17:43:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 17:43:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 17:44:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 17:45:00
-
Blockhaus, Lenting 17:46:00
-
Hofmark, Lenting 17:48:00
-
Alte Landstraße, Lenting 17:50:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 17:52:00
-
Beethovenstraße, Lenting 17:54:00
-
Jurastraße, Lenting 17:55:00
-
Jurastraße, Lenting 17:56:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 17:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 17:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 17:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 17:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 17:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 17:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 17:51:00
-
Plunder, Ingolstadt 17:53:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 17:54:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 17:50:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 18:14:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 18:15:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 18:16:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:18:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:20:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 18:22:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 18:23:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 18:24:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 18:25:00
-
Z O B Bussteig 08, Ingolstadt 18:27:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 18:31:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 18:33:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 18:35:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 18:37:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 18:38:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 18:40:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 18:41:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 18:42:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 18:43:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 18:43:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 18:44:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 18:45:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 18:46:00