Haltestelle Paul-Wegmann-Halle in Ingolstadt
Schröplerstrasse 1,
85053Ingolstadt
The next departure is direction Niederfeld, Ingolstadt.
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 01:30:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 01:31:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 01:32:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 01:33:00
-
Niederfelder Straße, Ingolstadt 01:34:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 01:35:00
-
Plunder, Ingolstadt 01:36:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 01:37:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 01:57:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 01:58:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 02:00:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 02:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 02:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 02:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 02:09:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 02:12:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 02:30:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 02:31:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 02:32:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 02:33:00
-
Niederfelder Straße, Ingolstadt 02:34:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 02:35:00
-
Plunder, Ingolstadt 02:36:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 02:37:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 02:57:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 02:58:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 03:00:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 03:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 03:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 03:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 03:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 03:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 03:09:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 03:12:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 03:30:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 03:31:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 03:32:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 03:33:00
-
Niederfelder Straße, Ingolstadt 03:34:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 03:35:00
-
Plunder, Ingolstadt 03:36:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 03:37:00
Route:
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 08:50:00