Haltestelle Oberstimmer Straße in Ingolstadt
Karlskroner Strasse 22,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 00:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 00:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 00:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 00:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 00:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 00:49:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 04:53:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 04:54:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 04:55:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 04:56:00
-
Schergweg, Ingolstadt 04:56:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 04:57:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 04:57:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 04:58:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 04:59:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 05:00:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 05:01:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 05:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 05:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 05:05:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 05:08:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 05:09:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 05:11:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 05:13:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 05:15:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 05:17:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 05:18:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 05:19:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 05:21:00
-
Audi - Parkplatz, Ingolstadt 05:24:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 05:27:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 05:28:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 05:29:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 05:30:00
-
Schergweg, Ingolstadt 05:31:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 05:32:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 05:33:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 05:34:00
-
Einbogen, Ingolstadt 05:35:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 05:36:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 05:37:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 05:38:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 05:39:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 05:40:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 05:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 05:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 05:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 05:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 05:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 05:47:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 05:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 05:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 05:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 05:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 05:54:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 05:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 06:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 06:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 06:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 06:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 06:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 06:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 06:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 06:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 06:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 06:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 06:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 06:13:00
-
Audi - GVZ Halle G, Ingolstadt 06:14:00
-
Audi - GVZ Halle H, Ingolstadt 06:15:00
-
Audi - Tradition, Ingolstadt 06:16:00
-
Audi - GVZ Halle O, Ingolstadt 06:18:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 05:57:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 05:58:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 05:59:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 06:00:00
-
Schergweg, Ingolstadt 06:01:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 06:02:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 06:03:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 06:04:00
-
Einbogen, Ingolstadt 06:05:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 06:06:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 06:07:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 06:08:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 06:09:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 06:10:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 06:11:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 06:13:00
-
St. Anton, Ingolstadt 06:14:00
-
St. Markus, Ingolstadt 06:15:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 06:16:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 06:17:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 06:19:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 06:21:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 06:22:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 06:23:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 06:24:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 06:27:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 06:31:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 06:32:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 06:34:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 06:35:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 06:36:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 06:37:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 06:38:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 06:39:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 06:40:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 06:41:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 06:42:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 06:43:00
-
Audi - GVZ Halle G, Ingolstadt 06:44:00
-
Audi - GVZ Halle H, Ingolstadt 06:45:00
-
Audi - Tradition, Ingolstadt 06:46:00
-
Audi - GVZ Halle O, Ingolstadt 06:48:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 06:27:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 06:28:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 06:29:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 06:30:00
-
Schergweg, Ingolstadt 06:31:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 06:32:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 06:33:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 06:34:00
-
Einbogen, Ingolstadt 06:35:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 06:36:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 06:37:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 06:38:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 06:39:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 06:40:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 06:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 06:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 06:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 06:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 06:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 06:47:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 06:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 06:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 06:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 06:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 06:54:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 06:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 07:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 07:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 07:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 07:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 07:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 07:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 07:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 07:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 07:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 07:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 07:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 07:13:00
-
Audi - GVZ Halle G, Ingolstadt 07:14:00
-
Audi - GVZ Halle H, Ingolstadt 07:15:00
-
Audi - Tradition, Ingolstadt 07:16:00
-
Audi - GVZ Halle O, Ingolstadt 07:18:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 06:30:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 06:31:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 06:32:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 06:34:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 06:35:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 06:36:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 06:37:00