Haltestelle Oberstimmer Straße in Ingolstadt
Karlskroner Strasse 22,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 23:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 23:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 00:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 00:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 00:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 00:04:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 00:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 00:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 00:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 00:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 00:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 00:49:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 00:49:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 00:50:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 00:50:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 00:51:00
-
Schergweg, Ingolstadt 00:51:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 00:52:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 00:53:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 00:54:00
-
Einbogen, Ingolstadt 00:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 00:56:00
-
Langgasse, Ingolstadt 00:57:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 00:58:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 00:59:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 01:00:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 01:01:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 01:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 01:03:00
-
St. Markus, Ingolstadt 01:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 01:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 01:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 01:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 01:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 01:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 01:12:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 01:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 01:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 01:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 01:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 01:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 01:49:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 01:49:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 01:50:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 01:50:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 01:51:00
-
Schergweg, Ingolstadt 01:51:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 01:52:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 01:53:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 01:54:00
-
Einbogen, Ingolstadt 01:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 01:56:00
-
Langgasse, Ingolstadt 01:57:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 01:58:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 01:59:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 02:00:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 02:01:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 02:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 02:03:00
-
St. Markus, Ingolstadt 02:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 02:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 02:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 02:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 02:12:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 02:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 02:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 02:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 02:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 02:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 02:49:00