Haltestelle Oberstimmer Straße in Ingolstadt
Karlskroner Strasse 22,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 21:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 21:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:04:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 22:04:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 22:05:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 22:05:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 22:06:00
-
Schergweg, Ingolstadt 22:06:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 22:07:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 22:08:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:09:00
-
Einbogen, Ingolstadt 22:10:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 22:11:00
-
Langgasse, Ingolstadt 22:12:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 22:13:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 22:14:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 22:15:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 22:16:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 22:17:00
-
St. Anton, Ingolstadt 22:18:00
-
St. Markus, Ingolstadt 22:19:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:20:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:21:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 22:22:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:23:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:25:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 22:27:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 22:27:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 22:29:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:30:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:32:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 22:33:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 22:34:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 22:34:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 22:35:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 22:35:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 22:36:00
-
Schergweg, Ingolstadt 22:36:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 22:37:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 22:38:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 22:39:00
-
Einbogen, Ingolstadt 22:40:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 22:41:00
-
Langgasse, Ingolstadt 22:42:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 22:43:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 22:44:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 22:45:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 22:46:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 22:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 22:48:00
-
St. Markus, Ingolstadt 22:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 22:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 22:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 22:52:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 22:53:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 22:55:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 22:57:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 22:50:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 22:52:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 22:52:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 22:54:00
-
Deubling Ingolstädter Straße, Karlskron 23:00:00
-
Rathaus, Karlskron 23:02:00
-
Tankstelle, Karlskron 23:03:00
-
Rainweg 53, Karlskron 23:03:00
-
Grillheim Rainweg 27, Karlskron 23:04:00
-
Grillheim Eicherstraße 54, Karlskron 23:06:00
-
Grillheim Eicherstraße 20, Karlskron 23:07:00
-
Grillheim Eicherstraße 1, Karlskron 23:10:00
Route:
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 22:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 22:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 23:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 23:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 23:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 23:04:00