Haltestelle Oberer Grasweg in Ingolstadt
Mitterweg 18,
85055Ingolstadt
The next departure is direction Lentinger Straße, Ingolstadt.
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 00:23:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 00:25:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 00:25:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 00:26:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 00:27:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 00:28:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 00:29:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 00:30:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 00:31:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 00:23:00
-
Unterhaunstädter Weg, Ingolstadt 00:24:00
-
Hölderlinstraße, Ingolstadt 00:25:00
-
Deschinger Straße, Ingolstadt 00:26:00
-
Georgstraße, Ingolstadt 00:27:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 00:28:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 05:20:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 05:23:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 05:23:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 05:24:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 05:25:00
-
Audi - Parkplatz, Ingolstadt 05:27:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 05:20:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 05:21:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 05:23:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 05:25:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 05:27:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 05:32:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 05:33:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 05:34:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 05:35:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 05:37:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 05:39:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 05:41:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 05:42:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 05:43:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 05:44:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 05:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 05:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 05:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 05:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 05:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 05:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 05:51:00
-
Plunder, Ingolstadt 05:53:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 05:54:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 05:33:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 05:35:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 05:36:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 05:37:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 05:38:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 05:39:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 05:40:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 05:42:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 05:43:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 05:44:00
-
Klinikum, Ingolstadt 05:46:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 05:48:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 05:49:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 05:50:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 05:51:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 05:52:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 05:53:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 05:55:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 05:56:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 05:57:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 05:58:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 05:59:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 06:00:00