Haltestelle Oberer Grasweg in Ingolstadt
Mitterweg 18,
85055Ingolstadt
The next departure is direction Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt.
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 21:18:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 21:19:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 21:20:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 21:21:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 21:22:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 21:23:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 21:25:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 21:26:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 21:27:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 21:28:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 21:29:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 21:30:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 21:21:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 21:22:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 21:24:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 21:25:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 21:27:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 21:38:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 21:40:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 21:40:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 21:41:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 21:42:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 21:43:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 21:44:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 21:45:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 21:46:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 21:38:00
-
Unterhaunstädter Weg, Ingolstadt 21:39:00
-
Hölderlinstraße, Ingolstadt 21:40:00
-
Deschinger Straße, Ingolstadt 21:41:00
-
Georgstraße, Ingolstadt 21:42:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 21:43:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 21:47:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 21:49:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 21:51:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 21:52:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 21:53:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 21:54:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 21:55:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 21:56:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 21:57:00
-
Klinikum, Ingolstadt 21:58:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 21:48:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 21:49:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 21:50:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 21:51:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 21:52:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 21:53:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 21:55:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 21:56:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 21:57:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 21:58:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 21:59:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 22:00:00