Haltestelle Oberer Grasweg in Ingolstadt
Mitterweg 18,
85055Ingolstadt
The next departure is direction Klinikum, Ingolstadt.
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 16:03:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 16:05:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 16:06:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 16:07:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 16:08:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 16:09:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 16:10:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 16:12:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 16:13:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 16:14:00
-
Klinikum, Ingolstadt 16:16:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 16:08:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 16:10:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 16:11:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 16:12:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 16:13:00
-
Weckenweg, Ingolstadt 16:14:00
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt 16:15:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 16:16:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 16:17:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 16:08:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 16:09:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 16:10:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 16:11:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 16:12:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 16:13:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 16:15:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 16:16:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 16:17:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 16:18:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 16:19:00
-
St.-Martins-Platz, Ingolstadt 16:20:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 16:13:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 16:15:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 16:16:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 16:17:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 16:18:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 16:19:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 16:20:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 16:22:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 16:23:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 16:24:00
-
Klinikum, Ingolstadt 16:26:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 16:17:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 16:19:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 16:22:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 16:24:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 16:27:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 16:32:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 16:33:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 16:35:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 16:36:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 16:38:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 16:40:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 16:42:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 16:43:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 16:44:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 16:45:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 16:46:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 16:47:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 16:48:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 16:48:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 16:49:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 16:51:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 16:52:00
-
Plunder, Ingolstadt 16:54:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 16:55:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 16:18:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 16:19:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 16:20:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 16:21:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 16:22:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 16:23:00
-
Regensburger Straße, Ingolstadt 16:25:00