Haltestelle Oberer Grasweg in Ingolstadt
Mitterweg 18,
85055Ingolstadt
The next departure is direction Klinikum, Ingolstadt.
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 18:43:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 18:45:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 18:46:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 18:47:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 18:48:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 18:49:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 18:50:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 18:52:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 18:53:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 18:54:00
-
Klinikum, Ingolstadt 18:56:00
Route:
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 18:47:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 18:49:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 18:52:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 18:54:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 18:57:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 19:02:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 19:03:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 19:05:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 19:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 19:08:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 19:10:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 19:12:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 19:13:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 19:14:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 19:15:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 19:16:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 19:17:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 19:18:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 19:18:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 19:19:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 19:21:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 19:22:00
-
Plunder, Ingolstadt 19:24:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 19:25:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 18:48:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 18:49:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 18:50:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 18:51:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 18:52:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 18:53:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 18:55:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 18:56:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 18:57:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 18:58:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 18:59:00
-
St.-Martins-Platz, Ingolstadt 19:00:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 18:53:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 18:55:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 18:56:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 18:57:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 18:58:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 18:59:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 19:00:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 19:02:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 19:03:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 19:04:00
-
Klinikum, Ingolstadt 19:06:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Feldschlößl, Ingolstadt 18:58:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 18:59:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 19:00:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 19:01:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 19:02:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 19:03:00
-
Regensburger Straße, Ingolstadt 19:05:00
Route:
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 19:03:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 19:05:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 19:06:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 19:07:00
-
St. Pius/Kroppstraße, Ingolstadt 19:08:00
-
Keplerstraße, Ingolstadt 19:09:00
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 19:10:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 19:12:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 19:13:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 19:14:00
-
Klinikum, Ingolstadt 19:16:00