Haltestelle Mendlstraße in Ingolstadt
Haunwöhrer Strasse 57,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Knoglersfreude, Ingolstadt.
Route:
-
Mendlstraße, Ingolstadt
-
Auenstraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 00:29:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 00:30:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 00:31:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 00:32:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 00:33:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 00:34:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 00:35:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 00:36:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 00:37:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 00:38:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 00:39:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 00:40:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 00:42:00
Route:
-
Mendlstraße, Ingolstadt
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 00:59:00
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt 01:00:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 01:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 01:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 01:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 01:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 01:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 01:09:00
-
Z O B Bussteig 11, Ingolstadt 01:12:00
Route:
-
Mendlstraße, Ingolstadt
-
Auenstraße, Ingolstadt 01:28:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 01:29:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 01:30:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 01:31:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 01:32:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 01:33:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 01:34:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 01:35:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 01:36:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 01:37:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 01:38:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 01:39:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 01:40:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 01:42:00
Route:
-
Mendlstraße, Ingolstadt
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 01:59:00
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt 02:00:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 02:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 02:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 02:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 02:09:00
-
Z O B Bussteig 11, Ingolstadt 02:12:00
Route:
-
Mendlstraße, Ingolstadt
-
Auenstraße, Ingolstadt 02:28:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 02:29:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 02:30:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 02:31:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 02:32:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 02:33:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 02:34:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 02:35:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 02:36:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 02:37:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 02:38:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 02:39:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 02:40:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 02:42:00
Route:
-
Mendlstraße, Ingolstadt
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 02:59:00
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt 03:00:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 03:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 03:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 03:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 03:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 03:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 03:09:00
-
Z O B Bussteig 11, Ingolstadt 03:12:00