Haltestelle Keplerstraße in Ingolstadt
Richard-Wagner-Strasse ,
85057Ingolstadt
The next departure is direction Klinikum, Ingolstadt.
Route:
-
Keplerstraße, Ingolstadt
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 05:25:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 05:27:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 05:28:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 05:29:00
-
Klinikum, Ingolstadt 05:31:00
Route:
-
Alban-Berg-Straße, Ingolstadt
-
St. Pius/Mozartstraße, Ingolstadt 05:40:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 05:41:00
-
Lannerstraße, Ingolstadt 05:42:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 05:44:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 05:46:00
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt 05:47:00
-
Feldschlößl, Ingolstadt 05:48:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 05:49:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 05:50:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 05:51:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 05:52:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 05:53:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 05:55:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 05:56:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 05:57:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 05:58:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 05:59:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 06:00:00
Route:
-
Keplerstraße, Ingolstadt
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 05:40:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 05:42:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 05:43:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 05:44:00
-
Klinikum, Ingolstadt 05:46:00
Route:
-
Keplerstraße, Ingolstadt
-
Richard-Wagner-Straße, Ingolstadt 05:55:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 05:57:00
-
Johann-Michael-Sailer-Straße, Ingolstadt 05:58:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 05:59:00
-
Klinikum, Ingolstadt 06:01:00
Route:
-
Alban-Berg-Straße, Ingolstadt
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 05:59:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 06:01:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 06:05:00
-
Heydeckstraße, Ingolstadt 06:10:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Ingolstadt 06:12:00
-
Saturn-Arena, Ingolstadt 06:14:00
-
Schwäblstraße, Ingolstadt 06:15:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 06:16:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 06:17:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 06:18:00
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 06:20:00
Route:
-
Alban-Berg-Straße, Ingolstadt
-
St. Pius/Mozartstraße, Ingolstadt 06:00:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 06:01:00
-
Lannerstraße, Ingolstadt 06:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 06:04:00
-
Theodor-Heuss-Brücke, Ingolstadt 06:06:00
-
Theodor-Heuss-Straße, Ingolstadt 06:07:00
-
Feldschlößl, Ingolstadt 06:08:00
-
Uhlandstraße, Ingolstadt 06:09:00
-
Körnerstraße, Ingolstadt 06:10:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 06:11:00
-
Kurt-Huber-Straße/Goethestraße, Ingolstadt 06:12:00
-
Gutenbergstraße, Ingolstadt 06:13:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 06:15:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 06:16:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 06:17:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 06:18:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 06:19:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 06:20:00