Haltestelle Ingolstadt ZOB in Ingolstadt
Harderstrasse 37,
85049Ingolstadt
The next departure is direction Gerolfing Handwerkerhof, Ingolstadt.
Route:
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 15:39:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 15:40:00
-
Buxheimer Weg, Ingolstadt 15:42:00
-
Haltmayrstraße, Ingolstadt 15:43:00
-
Permoserstraße, Ingolstadt 15:44:00
-
Schatzgerstraße, Ingolstadt 15:46:00
-
Bei der Hollerstaude, Ingolstadt 15:47:00
-
Klinikum, Ingolstadt 15:49:00
-
Effnerstraße, Ingolstadt 15:50:00
-
Spitzlmühle, Ingolstadt 15:51:00
-
Gerolfing Schaumühle, Ingolstadt 15:52:00
-
Gerolfing Wilhelm-Busch-Straße, Ingolstadt 15:53:00
-
Gerolfing Schwanenstraße, Ingolstadt 15:54:00
-
Gerolfing Eichenwaldstraße, Ingolstadt 15:55:00
-
Gerolfing Dünzlauer Straße, Ingolstadt 15:55:00
-
Gerolfing Langgässerstraße, Ingolstadt 15:56:00
-
Gerolfing Kornstraße, Ingolstadt 15:57:00
-
Gerolfing Handwerkerhof, Ingolstadt 15:58:00
Route:
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 15:40:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 15:41:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 15:43:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 15:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 15:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 15:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 15:48:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 15:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 15:51:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 15:52:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 15:53:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 15:54:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 15:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 15:56:00
-
Einbogen, Ingolstadt 15:57:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 15:58:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 15:59:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 16:00:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 16:02:00
-
Seehof, Ingolstadt 16:03:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 16:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 16:06:00
Route:
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt
-
Telemannstraße, Ingolstadt 15:40:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 15:41:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 15:42:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 15:43:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 15:44:00
Route:
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt
-
Heydeckstraße, Ingolstadt 15:40:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Ingolstadt 15:42:00
-
Saturn-Arena, Ingolstadt 15:44:00
-
Schwäblstraße, Ingolstadt 15:45:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 15:46:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 15:47:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 15:48:00
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 15:50:00
Route:
-
ZOB, Ingolstadt
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 15:43:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 15:44:00
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 15:47:00
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt 15:48:00
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 15:49:00
-
Blockhaus, Lenting 15:50:00
-
Hofmark, Lenting 15:51:00
-
Alte Landstraße, Lenting 15:53:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 15:55:00
-
Beethovenstraße, Lenting 15:56:00
-
Jurastraße, Lenting 15:57:00
-
Kapellenweg, Hepberg 15:59:00
-
Schulstraße, Hepberg 16:00:00
-
Römerstraße, Hepberg 16:01:00
-
Gewerbegebiet, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:03:00
-
Osteranger, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:05:00
-
Kirchgasse, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:06:00
-
Jurastraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:07:00
-
Schulstraße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:08:00
-
Nürnberger Straße, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:10:00
-
Appertshofen Kirche, Stammham b Ingolstadt (Donau) 16:12:00
-
Appertshofen Dorfstraße, Stammham b Ingolstadt (Do 16:13:00
-
Appertshofen Alte Landstraße, Stammham b Ingolstad 16:15:00
-
Dunsdorf Dunsdorfer Straßl, Stammham b Ingolstadt 16:18:00
-
Straßhäusl, Denkendorf (Oberbayern) 16:20:00
-
Schönbrunner Str., Denkendorf (Oberbayern) 16:22:00
-
Hauptstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:23:00
-
Meierhofstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:25:00
-
Schönbrunn Schulweg, Denkendorf (Oberbayern) 16:29:00
-
Zandt Am Graben, Denkendorf (Oberbayern) 16:32:00
-
Zandt Limesstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:33:00
-
Dörndorf Kirchstraße, Denkendorf (Oberbayern) 16:37:00
-
Am Kreisverkehr, Denkendorf (Oberbayern) 16:38:00
-
Dinopark, Denkendorf (Oberbayern) 16:39:00
-
Grampersdorf Landstraße, Beilngries 16:41:00
-
Aschbuch Staatsstraße, Beilngries 16:43:00
-
Neuzell Feuerwehr, Beilngries 16:44:00
-
Paulushofen Dorfstraße, Beilngries 16:46:00
-
Paulushofen Am Haar, Beilngries 16:47:00
-
ZOB/Realschule, Beilngries 16:52:00
-
Ringstr., Beilngries 16:54:00
Route:
-
Z O B Bussteig 11, Ingolstadt
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 15:47:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 15:48:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 15:50:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 15:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 15:53:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 15:55:00
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt 15:57:00
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 15:58:00
-
Mendlstraße, Ingolstadt 15:58:00
-
Auenstraße, Ingolstadt 15:59:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 16:00:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 16:01:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 16:02:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 16:03:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 16:04:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 16:05:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 16:06:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 16:07:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 16:08:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 16:10:00