Haltestelle Hennenbühlstraße in Ingolstadt
Hennenbühlstrasse 2,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 06, Ingolstadt.
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
St. Salvator, Ingolstadt 17:08:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 17:10:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 17:11:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 17:12:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:13:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:15:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:16:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:17:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:18:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:20:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:21:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:22:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:24:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 17:27:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
St. Salvator, Ingolstadt 17:14:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 17:16:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 17:17:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:18:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:20:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:21:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:22:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:23:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:24:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:26:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:27:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:28:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 17:30:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 17:31:00
-
Pestalozzistraße, Ingolstadt 17:34:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 17:35:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 17:36:00
-
Isaak-Newton-Straße, Ingolstadt 17:40:00
-
Village, Ingolstadt 17:42:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
Oberstimm B13, Manching 17:20:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 17:22:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 17:23:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 17:24:00
-
Niederstimm, Manching 17:25:00
-
Donaufeld, Manching 17:27:00
-
Lindenstraße, Manching 17:28:00
-
Zentrum, Manching 17:29:00
-
Manching Ost 17:31:00
-
Schloßberg, Manching 17:33:00
-
Forstwiesen Ortsmitte, Manching 17:37:00
-
Feilenmoos Haus Feilenmoos, Geisenfeld 17:39:00
-
Feilenmoos. Asylbew.-Unterk, Geisenfeld 17:41:00
-
Geisenfeldwinden Augsburger Str., Geisenfeld 17:43:00
-
Geisenfeldwinden Im Aufeld, Geisenfeld 17:45:00
-
Maximilianstraße, Geisenfeld 17:47:00
-
ZOB Nöttinger Straße, Geisenfeld 17:50:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
St. Salvator, Ingolstadt 17:36:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 17:38:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 17:39:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 17:40:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:48:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:49:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:50:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:52:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 17:55:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
Oberstimm B13, Manching 17:39:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 17:40:00
-
Brautlach B13, Karlskron 17:42:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 17:43:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 17:47:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 17:50:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 17:51:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 17:53:00
-
Stockau, Reichertshofen 17:55:00
-
Schule, Reichertshofen 17:56:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 17:57:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 17:58:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 18:00:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 18:01:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 18:04:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 18:05:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 18:07:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 18:10:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
Oberstimm B13, Manching 17:50:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 17:52:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 17:53:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 17:54:00
-
Niederstimm, Manching 17:55:00
-
Donaufeld, Manching 17:58:00
-
Lindenstraße, Manching 17:59:00
-
Zentrum, Manching 18:00:00
-
Schloßberg, Manching 18:01:00
-
Manching Ost 18:04:00