Haltestelle Hennenbühlstraße in Ingolstadt
Hennenbühlstrasse 2,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 06, Ingolstadt.
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
St. Salvator, Ingolstadt 10:38:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 10:40:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 10:41:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 10:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 10:43:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 10:45:00
-
St. Anton, Ingolstadt 10:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 10:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 10:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 10:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 10:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 10:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 10:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 10:57:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
Oberstimm B13, Manching 10:48:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 10:50:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 10:51:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 10:52:00
-
Niederstimm, Manching 10:53:00
-
Donaufeld, Manching 10:56:00
-
Lindenstraße, Manching 10:57:00
-
Zentrum, Manching 10:58:00
-
Schloßberg, Manching 10:59:00
-
Manching Ost 11:02:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
St. Salvator, Ingolstadt 11:38:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 11:40:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 11:41:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 11:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 11:43:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 11:45:00
-
St. Anton, Ingolstadt 11:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 11:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 11:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 11:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 11:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 11:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 11:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 11:57:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
Oberstimm B13, Manching 11:48:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 11:50:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 11:51:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 11:52:00
-
Niederstimm, Manching 11:53:00
-
Donaufeld, Manching 11:56:00
-
Lindenstraße, Manching 11:57:00
-
Zentrum, Manching 11:58:00
-
Schloßberg, Manching 11:59:00
-
Manching Ost 12:02:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
Oberstimm B13, Manching 12:33:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 12:34:00
-
Brautlach B13, Karlskron 12:35:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 12:36:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 12:40:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 12:43:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 12:44:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 12:46:00
-
Stockau, Reichertshofen 12:48:00
-
Schule, Reichertshofen 12:49:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 12:50:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 12:51:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 12:52:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 12:53:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 12:55:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 12:56:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 12:57:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 13:00:00
Route:
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt
-
St. Salvator, Ingolstadt 12:38:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 12:40:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 12:41:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 12:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:43:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 12:45:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:46:00
-
St. Markus, Ingolstadt 12:47:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 12:48:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:50:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 12:51:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 12:52:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:54:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 12:57:00