Haltestelle Haunwöhrer Straße in Ingolstadt
Haunwöhrer Strasse 2,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Knoglersfreude, Ingolstadt.
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 19:39:00
-
St. Anton, Ingolstadt 19:40:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 19:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 19:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 19:44:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 19:45:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 19:46:00
-
Langgasse, Ingolstadt 19:47:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 19:48:00
-
Einbogen, Ingolstadt 19:49:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 19:50:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 19:51:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 19:52:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 19:53:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 19:54:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 19:40:00
-
St. Anton, Ingolstadt 19:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 19:42:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 19:44:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 19:45:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 19:46:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 19:47:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 19:48:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 19:49:00
-
Einbogen, Ingolstadt 19:50:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 19:51:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 19:52:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 19:53:00
-
Schergweg, Ingolstadt 19:53:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 19:54:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 19:55:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 19:57:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 19:58:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 19:59:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 20:00:00
-
Am Hasenbergl, Ingolstadt 20:01:00
-
Winden Glöckelweg, Ingolstadt 20:03:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 20:06:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 20:07:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 20:09:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 20:10:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 20:11:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 20:12:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 19:40:00
-
St. Anton, Ingolstadt 19:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 19:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 19:44:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 19:45:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 19:46:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 19:48:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 19:49:00
-
Weiherfeld, Ingolstadt 19:53:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
Brückenkopf, Ingolstadt 19:42:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 19:44:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 19:45:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 19:47:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 19:50:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 19:55:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 19:56:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 19:57:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 19:58:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 19:59:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
Brückenkopf, Ingolstadt 19:47:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 19:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 19:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 19:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 19:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 19:54:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 19:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 20:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 20:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 20:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 20:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 20:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 20:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 20:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 20:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 20:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 20:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 20:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 20:13:00
-
Audi - GVZ Halle G, Ingolstadt 20:14:00
-
Audi - GVZ Halle H, Ingolstadt 20:15:00
-
Audi - Tradition, Ingolstadt 20:16:00
-
Audi - GVZ Halle O, Ingolstadt 20:18:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 19:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 19:48:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 19:49:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 19:51:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 19:52:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 19:53:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 19:54:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 19:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 19:56:00
-
Einbogen, Ingolstadt 19:57:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 19:58:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 19:59:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 20:00:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 20:02:00
-
Seehof, Ingolstadt 20:03:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 20:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 20:06:00