Haltestelle Haunwöhrer Straße in Ingolstadt
Haunwöhrer Strasse 2,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 01:24:00
-
St. Anton, Ingolstadt 01:25:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 01:26:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 01:27:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 01:28:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 01:29:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 01:30:00
-
Langgasse, Ingolstadt 01:31:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 01:32:00
-
Einbogen, Ingolstadt 01:33:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 01:34:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 01:35:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 01:36:00
-
Schergweg, Ingolstadt 01:37:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 01:38:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 01:38:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 01:39:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 01:40:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 01:41:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 01:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 01:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 01:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 01:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 01:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 01:49:00
Route:
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 01:26:00
-
Mendlstraße, Ingolstadt 01:27:00
-
Auenstraße, Ingolstadt 01:28:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 01:29:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 01:30:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 01:31:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 01:32:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 01:33:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 01:34:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 01:35:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 01:36:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 01:37:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 01:38:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 01:39:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 01:40:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 01:42:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 01:32:00
-
St. Anton, Ingolstadt 01:33:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 01:34:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 01:35:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 01:36:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 01:37:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 01:38:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 01:39:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 01:40:00
-
Oberstimm B13, Manching 01:41:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 01:42:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 01:43:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 01:44:00
-
Niederstimm, Manching 01:45:00
-
Donaufeld, Manching 01:46:00
-
Lindenstraße, Manching 01:47:00
-
Zentrum, Manching 01:48:00
-
Schloßberg, Manching 01:49:00
-
Manching Ost 01:51:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
Brückenkopf, Ingolstadt 01:33:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 01:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 01:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 01:37:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 01:39:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 01:52:00
-
St. Anton, Ingolstadt 01:53:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 01:54:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 01:54:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 01:55:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 01:56:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 01:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 01:57:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 01:58:00
-
Einbogen, Ingolstadt 01:59:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 02:00:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 02:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 02:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 02:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 02:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 02:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 02:06:00
Route:
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 02:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 02:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 02:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 02:09:00
-
Z O B Bussteig 11, Ingolstadt 02:12:00