Haltestelle Haunwöhrer Straße in Ingolstadt
Haunwöhrer Strasse 2,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt.
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:20:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 12:22:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 12:23:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 12:24:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 12:27:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 12:32:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 12:33:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 12:34:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 12:35:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 12:36:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 12:37:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 12:40:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 12:22:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:23:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 12:25:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:26:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 12:27:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 12:28:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 12:29:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 12:31:00
-
Oberstimm B13, Manching 12:33:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 12:34:00
-
Brautlach B13, Karlskron 12:35:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 12:36:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 12:40:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 12:43:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 12:44:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 12:46:00
-
Stockau, Reichertshofen 12:48:00
-
Schule, Reichertshofen 12:49:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 12:50:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 12:51:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 12:52:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 12:53:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 12:55:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 12:56:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 12:57:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 13:00:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 12:38:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:39:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 12:41:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:42:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 12:43:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 12:44:00
-
Aubürgerstraße, Ingolstadt 12:45:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 12:47:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 12:48:00
-
Oberstimm B13, Manching 12:50:00
-
Oberstimm Kapellenstraße, Manching 12:52:00
-
Oberstimm Friedhof, Manching 12:53:00
-
Pichl Stephanstraße, Manching 12:54:00
-
Niederstimm, Manching 12:55:00
-
Donaufeld, Manching 12:57:00
-
Lindenstraße, Manching 12:58:00
-
Zentrum, Manching 12:59:00
-
Manching Ost 13:01:00
-
Schloßberg, Manching 13:03:00
-
Forstwiesen Ortsmitte, Manching 13:07:00
-
Feilenmoos Haus Feilenmoos, Geisenfeld 13:09:00
-
Feilenmoos. Asylbew.-Unterk, Geisenfeld 13:11:00
-
Geisenfeldwinden Augsburger Str., Geisenfeld 13:13:00
-
Geisenfeldwinden Im Aufeld, Geisenfeld 13:15:00
-
Maximilianstraße, Geisenfeld 13:17:00
-
ZOB Nöttinger Straße, Geisenfeld 13:20:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
St. Markus, Ingolstadt 12:39:00
-
St. Anton, Ingolstadt 12:40:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 12:41:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 12:42:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 12:43:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 12:44:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 12:45:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 12:46:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 12:47:00
-
Einbogen, Ingolstadt 12:48:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 12:49:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 12:50:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 12:51:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 12:53:00
-
Seehof, Ingolstadt 12:54:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 12:56:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 12:57:00
Route:
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 12:43:00
-
Mendlstraße, Ingolstadt 12:43:00
-
Auenstraße, Ingolstadt 12:44:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 12:45:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 12:46:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 12:47:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 12:48:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 12:49:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 12:50:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 12:51:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 12:52:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 12:53:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 12:55:00
Route:
-
Rankestraße, Ingolstadt
-
Brückenkopf, Ingolstadt 12:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 12:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 12:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 12:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 12:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 12:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 12:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 13:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 13:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 13:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 13:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 13:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 13:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 13:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 13:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 13:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 13:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 13:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 13:13:00