Haltestelle Hans-Kuhn-Straße in Ingolstadt
Hans-Denck-Strasse 16,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Audi - GVZ, Ingolstadt.
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 07:36:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 07:37:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 07:38:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 07:39:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 07:40:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 07:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 07:42:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 07:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 07:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 07:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 07:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 07:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 07:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 07:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 07:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 07:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 07:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 07:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 08:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 08:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 08:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 08:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 08:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 08:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 08:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 08:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 08:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 08:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 08:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 08:13:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 07:43:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 07:44:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 07:45:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 07:46:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 07:47:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 07:48:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 07:49:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 07:50:00
-
St. Anton, Ingolstadt 07:52:00
-
St. Markus, Ingolstadt 07:53:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 07:54:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 07:55:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 07:57:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 07:58:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 07:59:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 08:02:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 08:07:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 08:08:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 08:09:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 08:10:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 08:11:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 08:12:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 08:15:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 08:36:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 08:37:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 08:38:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 08:39:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 08:40:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 08:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 08:42:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 08:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 08:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 08:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 08:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 08:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 08:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 08:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 08:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 08:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 08:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 08:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 09:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 09:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 09:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 09:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 09:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 09:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 09:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 09:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 09:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 09:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 09:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 09:13:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 08:50:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 08:51:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 08:53:00
-
Seehof, Ingolstadt 08:54:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 08:56:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 08:57:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 09:05:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 09:06:00
-
Schergweg, Ingolstadt 09:06:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 09:07:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 09:08:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 09:10:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 09:11:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 09:12:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 09:12:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 09:13:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 09:14:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 09:16:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 09:17:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 09:18:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 09:19:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 09:08:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 09:09:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 09:10:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 09:11:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 09:12:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 09:13:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 09:14:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 09:15:00
-
St. Anton, Ingolstadt 09:17:00
-
St. Markus, Ingolstadt 09:18:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:19:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 09:20:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 09:22:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 09:23:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 09:24:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 09:27:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 09:32:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 09:33:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 09:34:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 09:35:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 09:36:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 09:37:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 09:40:00