Haltestelle Hans-Kuhn-Straße in Ingolstadt
Hans-Denck-Strasse 16,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig 02, Ingolstadt.
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 01:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 01:56:00
-
Langgasse, Ingolstadt 01:57:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 01:58:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 01:59:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 02:00:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 02:01:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 02:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 02:03:00
-
St. Markus, Ingolstadt 02:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 02:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 02:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 02:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 02:12:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 02:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 02:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 02:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 02:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 02:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 02:06:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 02:23:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 02:24:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 02:25:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 02:26:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 02:27:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 02:28:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 02:28:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 02:29:00
-
St. Anton, Ingolstadt 02:30:00
-
St. Markus, Ingolstadt 02:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 02:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 02:33:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 02:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 02:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 02:37:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 02:39:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 02:35:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 02:36:00
-
Schergweg, Ingolstadt 02:37:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 02:38:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 02:38:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 02:39:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 02:40:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 02:41:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 02:42:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 02:44:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 02:45:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 02:47:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 02:48:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 02:49:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Einbogen, Ingolstadt 02:55:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 02:56:00
-
Langgasse, Ingolstadt 02:57:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 02:58:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 02:59:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 03:00:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 03:01:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 03:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 03:03:00
-
St. Markus, Ingolstadt 03:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 03:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 03:06:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 03:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 03:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 03:10:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 03:12:00
Route:
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 03:01:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 03:02:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 03:03:00
-
Seehof, Ingolstadt 03:04:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 03:05:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 03:06:00