Haltestelle Hans-Böckler-Straße in Ingolstadt
Hans-Böckler-Strasse 42,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Herschelstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 15:35:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 15:37:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 15:38:00
-
Einbogen, Ingolstadt 15:39:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 15:40:00
-
Langgasse, Ingolstadt 15:41:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 15:42:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 15:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 15:44:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 15:45:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 15:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 15:48:00
-
St. Markus, Ingolstadt 15:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 15:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 15:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 15:53:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 15:54:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 15:55:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 15:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 16:02:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 16:03:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 16:04:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 16:05:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 16:06:00
Route:
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 16:23:00
Route:
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 16:35:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 16:37:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 16:38:00
-
Einbogen, Ingolstadt 16:39:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 16:40:00
-
Langgasse, Ingolstadt 16:41:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 16:42:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 16:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 16:44:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 16:45:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 16:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 16:48:00
-
St. Markus, Ingolstadt 16:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 16:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 16:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 16:53:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 16:54:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 16:55:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 16:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 17:02:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 17:03:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 17:04:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 17:05:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 17:06:00
Route:
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 17:23:00
Route:
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 17:35:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 17:37:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 17:38:00
-
Einbogen, Ingolstadt 17:39:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 17:40:00
-
Langgasse, Ingolstadt 17:41:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 17:42:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 17:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 17:44:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 17:45:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:47:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:48:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:49:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:50:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:51:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:53:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:54:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:55:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 17:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 18:02:00
-
Gabelsbergerstraße, Ingolstadt 18:03:00
-
Ungernederstraße, Ingolstadt 18:04:00
-
Gaimersheimer Straße, Ingolstadt 18:05:00
-
Herschelstraße, Ingolstadt 18:06:00
Route:
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 18:23:00