Haltestelle Fraunhoferstraße in Ingolstadt
Asamstrasse 72,
85053Ingolstadt
The next departure is direction Niederfeld, Ingolstadt.
Route:
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 02:29:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 02:30:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 02:31:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 02:32:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 02:33:00
-
Niederfelder Straße, Ingolstadt 02:34:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 02:35:00
-
Plunder, Ingolstadt 02:36:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 02:37:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt
-
Asamstraße, Ingolstadt 02:58:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 03:00:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 03:02:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 03:04:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 03:06:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 03:07:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 03:08:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 03:09:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 03:12:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 03:29:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 03:30:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 03:31:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 03:32:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 03:33:00
-
Niederfelder Straße, Ingolstadt 03:34:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 03:35:00
-
Plunder, Ingolstadt 03:36:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 03:37:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt
-
Asamstraße, Ingolstadt 08:47:00
-
Schwäblstraße, Ingolstadt 08:48:00
-
Saturn-Arena, Ingolstadt 08:49:00
-
Friedrich-Ebert-Straße, Ingolstadt 08:52:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 08:54:00
-
Z O B Bussteig 05, Ingolstadt 08:57:00
-
Telemannstraße, Ingolstadt 09:03:00
-
Hugo-Wolf-Straße, Ingolstadt 09:04:00
-
Richard-Strauss-Straße, Ingolstadt 09:05:00
-
Bezirkssportanlage Nord-West, Ingolstadt 09:07:00
-
Am Westpark/Audi-Ring, Ingolstadt 09:09:00
-
Audi-Ring/Levelingstraße, Ingolstadt 09:10:00
-
Klinikum, Ingolstadt 09:11:00
-
Levelingstraße, Ingolstadt 09:13:00
-
Parreutstraße, Ingolstadt 09:14:00
-
Jurastraße, Ingolstadt 09:15:00
-
Pfingstäckerweg, Ingolstadt 09:17:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 08:48:00
-
Hauptbahnhof Ost, Ingolstadt 08:50:00
Route:
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 09:44:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 09:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 09:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 09:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 09:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 09:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 09:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 09:51:00
-
Plunder, Ingolstadt 09:53:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 09:54:00