Haltestelle Fauststraße in Ingolstadt
Blücherstrasse 41,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Village, Ingolstadt.
Route:
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:18:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:20:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:21:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:22:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:23:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:24:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:26:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:27:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:28:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 17:30:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 17:31:00
-
Pestalozzistraße, Ingolstadt 17:34:00
-
Geibelstraße, Ingolstadt 17:35:00
-
Kurt-Huber-Straße, Ingolstadt 17:36:00
-
Isaak-Newton-Straße, Ingolstadt 17:40:00
-
Village, Ingolstadt 17:42:00
Route:
-
Fauststraße, Ingolstadt
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 17:23:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 17:24:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 17:25:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 17:26:00
-
Einbogen, Ingolstadt 17:27:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 17:28:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 17:29:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 17:30:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 17:32:00
-
Seehof, Ingolstadt 17:33:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 17:35:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 17:36:00
Route:
-
Fauststraße, Ingolstadt
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:28:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:29:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:31:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:32:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:33:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:34:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:36:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:37:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:39:00
-
Z O B Bussteig 01, Ingolstadt 17:42:00
-
Scherzerstraße, Ingolstadt 17:47:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 17:48:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 17:49:00
-
Audi - Senefelderstraße, Ingolstadt 17:50:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 17:51:00
-
Audi - Tor 10, Ingolstadt 17:52:00
-
Bahnhof Ingolstadt Audi, Ingolstadt 17:55:00
Route:
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 17:32:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 17:34:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 17:36:00
-
Oberstimm B13, Manching 17:39:00
-
Oberstimm Max-Immelmann-Kaserne, Manching 17:40:00
-
Brautlach B13, Karlskron 17:42:00
-
Brautlach Gewerbegebiet, Karlskron 17:43:00
-
Werk, Baar-Ebenhausen 17:47:00
-
Kirche, Baar-Ebenhausen 17:50:00
-
Ingolstädter Straße, Baar-Ebenhausen 17:51:00
-
Altes Rathaus, Baar-Ebenhausen 17:53:00
-
Stockau, Reichertshofen 17:55:00
-
Schule, Reichertshofen 17:56:00
-
Kellerweg, Reichertshofen 17:57:00
-
Schloßgasse, Reichertshofen 17:58:00
-
Münchener Straße, Reichertshofen 18:00:00
-
Wackerstraße, Reichertshofen 18:01:00
-
Agelsberg Angerstraße, Reichertshofen 18:04:00
-
Agelsberg Müllerweg, Reichertshofen 18:05:00
-
Winden Dorfplatz, Reichertshofen 18:07:00
-
Langenbruck Pörnbacher Str., Reichertshofen 18:10:00
Route:
-
Fauststraße, Ingolstadt
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 17:38:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 17:39:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 17:40:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 17:41:00
-
Einbogen, Ingolstadt 17:42:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 17:43:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 17:44:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 17:45:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 17:47:00
-
Seehof, Ingolstadt 17:48:00
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt 17:50:00
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 17:51:00
Route:
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 17:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:48:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:49:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 17:50:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 17:52:00
-
Z O B Bussteig 06, Ingolstadt 17:55:00