Haltestelle Brückenkopf in Ingolstadt
Brückenkopf 6,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Am Auwaldsee, Ingolstadt.
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Saturn-Arena, Ingolstadt 23:37:00
-
Liegnitzer Straße, Ingolstadt 23:39:00
-
Breslauer Straße, Ingolstadt 23:40:00
-
Peisserstraße, Ingolstadt 23:41:00
-
Am Auwaldsee, Ingolstadt 23:43:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Weningstraße, Ingolstadt 23:38:00
-
Feselenstraße, Ingolstadt 23:39:00
-
Buchnerstraße, Ingolstadt 23:40:00
-
Schröplerstraße, Ingolstadt 23:41:00
-
Tassilostraße, Ingolstadt 23:42:00
-
Erletstraße, Ingolstadt 23:44:00
-
Canisiusstraße, Ingolstadt 23:45:00
-
Frueaufstraße, Ingolstadt 23:46:00
-
Martin-Hemm-Straße, Ingolstadt 23:49:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 23:37:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 23:38:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 23:40:00
-
Z O B Bussteig 02, Ingolstadt 23:42:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 23:38:00
-
St. Markus, Ingolstadt 23:39:00
-
St. Anton, Ingolstadt 23:40:00
-
Hauptbahnhof Stadtauswärts, Ingolstadt 23:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 23:42:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 23:43:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 23:44:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 23:45:00
-
Langgasse, Ingolstadt 23:46:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 23:47:00
-
Einbogen, Ingolstadt 23:48:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 23:49:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 23:50:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 23:51:00
-
Schergweg, Ingolstadt 23:52:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 23:53:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 23:53:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 23:54:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 23:55:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 23:56:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 23:57:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 23:59:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 00:00:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 00:02:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 00:03:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 00:04:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Haunwöhrer Straße, Ingolstadt 23:40:00
-
Eigenheimstraße, Ingolstadt 23:41:00
-
Mendlstraße, Ingolstadt 23:42:00
-
Auenstraße, Ingolstadt 23:43:00
-
Spitalhofstraße, Ingolstadt 23:44:00
-
Zeppelinstraße, Ingolstadt 23:45:00
-
Oberringstraße, Ingolstadt 23:46:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 23:47:00
-
Berliner Straße, Ingolstadt 23:48:00
-
Wittelsbacher Straße, Ingolstadt 23:49:00
-
Hackenschwaige, Ingolstadt 23:50:00
-
Isidor-Stürber-Straße, Ingolstadt 23:51:00
-
Lechermannstraße, Ingolstadt 23:52:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 23:53:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 23:54:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 23:55:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 23:57:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Weningstraße, Ingolstadt 23:41:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 23:42:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 23:43:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 23:44:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 23:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 23:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 23:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 23:48:00
-
Niederfelder Straße, Ingolstadt 23:49:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 23:50:00
-
Plunder, Ingolstadt 23:51:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 23:52:00