Haltestelle Brückenkopf in Ingolstadt
Brückenkopf 6,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Audi - Sportpark, Ingolstadt.
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Weningstraße, Ingolstadt 09:39:00
-
Feselenstraße, Ingolstadt 09:40:00
-
Pettenkoferstraße, Ingolstadt 09:41:00
-
Pionierkaserne, Ingolstadt 09:42:00
-
Messerschmittstraße, Ingolstadt 09:44:00
-
Eriagstraße, Ingolstadt 09:45:00
-
Kälberschüttstraße/IN Campus, Ingolstadt 09:46:00
-
Audi - Sportpark, Ingolstadt 09:48:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:38:00
-
St. Markus, Ingolstadt 09:39:00
-
St. Anton, Ingolstadt 09:40:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 09:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 09:43:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 09:44:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 09:45:00
-
Schrobenhausener Straße, Ingolstadt 09:46:00
-
Langgasse, Ingolstadt 09:47:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 09:48:00
-
Einbogen, Ingolstadt 09:49:00
-
Hundsbergerstraße, Ingolstadt 09:50:00
-
Kirchstraße, Ingolstadt 09:51:00
-
Silesiusstraße, Ingolstadt 09:52:00
-
Hans-Böckler-Straße, Ingolstadt 09:53:00
-
Knoglersfreude, Ingolstadt 09:54:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:39:00
-
St. Markus, Ingolstadt 09:40:00
-
St. Anton, Ingolstadt 09:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 09:42:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 09:44:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 09:45:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 09:46:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 09:47:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 09:48:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 09:49:00
-
Einbogen, Ingolstadt 09:50:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 09:51:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 09:52:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 09:53:00
-
Schergweg, Ingolstadt 09:53:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 09:54:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 09:55:00
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 09:57:00
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt 09:58:00
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 09:59:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 10:00:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 10:01:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 10:02:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 10:04:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 10:05:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 10:06:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 10:07:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Rankestraße, Ingolstadt 09:39:00
-
St. Markus, Ingolstadt 09:40:00
-
St. Anton, Ingolstadt 09:41:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 09:42:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 09:44:00
-
Klinik - Dr. Reiser, Ingolstadt 09:45:00
-
Schneiderbauerstraße, Ingolstadt 09:46:00
-
Unsernherrn Schule, Ingolstadt 09:48:00
-
Hennenbühlstraße, Ingolstadt 09:49:00
-
Weiherfeld, Ingolstadt 09:53:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Weningstraße, Ingolstadt 09:41:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 09:42:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 09:43:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 09:44:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 09:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 09:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 09:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 09:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 09:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 09:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 09:51:00
-
Boschstraße, Ingolstadt 09:53:00
-
Bunsenstraße, Ingolstadt 09:55:00
-
Plunder, Ingolstadt 09:57:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 09:58:00
Route:
-
Brückenkopf, Ingolstadt
-
Rathausplatz, Ingolstadt 09:45:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 09:46:00
-
Frühlingstraße, Ingolstadt 09:48:00
-
Heysestraße, Ingolstadt 09:51:00
-
Ganghoferstraße, Ingolstadt 09:52:00
-
Regensburger Straße, Ingolstadt 09:53:00
-
Schellingstraße, Ingolstadt 09:54:00
-
Marienplatz, Ingolstadt 09:55:00
-
Seidelbaststraße, Ingolstadt 09:56:00
-
Mailing Schule, Ingolstadt 09:57:00
-
Hackerstraße, Ingolstadt 09:58:00
-
Mailing St.-Martins-Platz, Ingolstadt 10:00:00