Haltestelle Beilngrieser Straße in Ingolstadt
Beilngrieser Strasse 85,
85055Ingolstadt
The next departure is direction Lentinger Straße, Ingolstadt.
Route:
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 16:45:00
-
Lentinger Straße, Ingolstadt 16:46:00
Route:
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt
-
Weckenweg, Ingolstadt 17:12:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 17:12:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 17:13:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 17:14:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 17:15:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 17:17:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 17:19:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 17:20:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 17:21:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 17:23:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 17:25:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 17:27:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 17:32:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 17:33:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 17:34:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 17:35:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:37:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:39:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 17:41:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 17:42:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 17:43:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 17:44:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 17:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 17:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 17:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 17:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 17:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 17:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 17:51:00
-
Plunder, Ingolstadt 17:53:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 17:54:00
Route:
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 17:33:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 17:35:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 17:36:00
-
ZOB, Ingolstadt 17:40:00
Route:
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt
-
Am Kreuzäcker, Ingolstadt 17:45:00
-
Blockhaus, Lenting 17:46:00
-
Hofmark, Lenting 17:48:00
-
Alte Landstraße, Lenting 17:50:00
-
Ernst-Rauwolf-Straße, Lenting 17:52:00
-
Beethovenstraße, Lenting 17:54:00
-
Jurastraße, Lenting 17:55:00
-
Jurastraße, Lenting 17:56:00
Route:
-
Beilngrieser Straße, Ingolstadt
-
Weckenweg, Ingolstadt 18:12:00
-
Friedhof Oberhaunstadt, Ingolstadt 18:12:00
-
Röntgenstraße, Ingolstadt 18:13:00
-
Nobelstraße, Ingolstadt 18:14:00
-
Am Augraben, Ingolstadt 18:15:00
-
Lena-Christ-Straße, Ingolstadt 18:17:00
-
Oberer Grasweg, Ingolstadt 18:19:00
-
Unterer Grasweg, Ingolstadt 18:20:00
-
Nürnberger Straße, Ingolstadt 18:21:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 18:23:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 18:25:00
-
Z O B Bussteig 07, Ingolstadt 18:27:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 18:32:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 18:33:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 18:34:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 18:35:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:37:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:39:00
-
Weningstraße, Ingolstadt 18:41:00
-
Asamstraße, Ingolstadt 18:42:00
-
Fraunhoferstraße, Ingolstadt 18:43:00
-
Paul-Wegmann-Halle, Ingolstadt 18:44:00
-
Hans-Mielich-Straße, Ingolstadt 18:45:00
-
Geisenfelder Straße, Ingolstadt 18:46:00
-
Am Stadtweg, Ingolstadt 18:47:00
-
Meinlettenstraße, Ingolstadt 18:47:00
-
Rothenturm, Ingolstadt 18:48:00
-
Am Eichelanger, Ingolstadt 18:50:00
-
Rothenturmer Straße, Ingolstadt 18:51:00
-
Plunder, Ingolstadt 18:53:00
-
Niederfeld, Ingolstadt 18:54:00
Route:
-
Oberhaunstadt Beilngrieser Straße, Ingolstadt
-
Oberhaunstadt Mariengarten, Ingolstadt 18:25:00
-
Wielandstraße, Ingolstadt 18:27:00
-
Nordbahnhof (Ost), Ingolstadt 18:28:00
-
ZOB, Ingolstadt 18:32:00