Haltestelle Bajuwarenweg in Ingolstadt
Urnenfelderstrasse 8,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig, Ingolstadt.
Route:
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt
-
Seehof, Ingolstadt 23:21:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 23:22:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 23:23:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 23:24:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 23:25:00
-
Einbogen, Ingolstadt 23:26:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 23:27:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 23:28:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 23:29:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 23:30:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 23:31:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 23:31:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 23:32:00
-
St. Anton, Ingolstadt 23:33:00
-
St. Markus, Ingolstadt 23:34:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 23:35:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 23:36:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 23:37:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 23:38:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 23:40:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 23:42:00
Route:
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 23:36:00
Route:
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt
-
Seehof, Ingolstadt 23:51:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 23:52:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 23:53:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 23:54:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 23:55:00
-
Einbogen, Ingolstadt 23:56:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 23:57:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 23:58:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 23:59:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 00:00:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 00:01:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 00:01:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:02:00
-
St. Anton, Ingolstadt 00:03:00
-
St. Markus, Ingolstadt 00:04:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 00:05:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 00:06:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 00:07:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 00:08:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 00:10:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 00:12:00
Route:
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 00:06:00
Route:
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt
-
Seehof, Ingolstadt 00:18:00
-
Am Sunder, Ingolstadt 00:19:00
-
Georg-Heiss-Straße, Ingolstadt 00:20:00
-
Karlshulder Straße, Ingolstadt 00:21:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 00:22:00
-
Einbogen, Ingolstadt 00:23:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 00:24:00
-
An der Lagerschanze, Ingolstadt 00:25:00
-
Südfriedhof, Ingolstadt 00:26:00
-
Wallensteinstraße, Ingolstadt 00:27:00
-
Fauststraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Elisabethstraße, Ingolstadt 00:28:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 00:29:00
-
St. Anton, Ingolstadt 00:30:00
-
St. Markus, Ingolstadt 00:31:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 00:32:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 00:33:00
-
Rathausplatz, Ingolstadt 00:34:00
-
Stadttheater, Ingolstadt 00:35:00
-
Technische Hochschule, Ingolstadt 00:37:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 00:39:00
Route:
-
Bajuwarenweg, Ingolstadt
-
Urnenfelderstraße, Ingolstadt 01:06:00