Haltestelle Appenrod Ortsmitte in Homberg (Ohm)
Am Waldborn 9A,
35315Homberg (Ohm)
The next departure is direction Dannenrod, Homberg (Ohm).
Route:
-
Appenrod Ortsmitte, Homberg (Ohm)
-
Appenrod Abzw. Neu-Ulrichstein, Homberg (Ohm) 06:20:00
-
Dannenrod, Homberg (Ohm) 06:22:00
Route:
-
Appenrod Ortsmitte, Homberg (Ohm)
-
Erbenhausen Alsfelder Straße, Homberg (Ohm) 06:48:00
-
Lehrbach Ortsmitte, Kirtorf 06:52:00
-
Lehrbach Retschenhäuser Hof, Kirtorf 06:56:00
-
Marburger Straße, Kirtorf 06:58:00
-
Alsfelder Straße, Kirtorf 06:59:00
-
Ober-Gleen Hersfelder Straße, Kirtorf 07:02:00
-
Heimertshausen, Kirtorf 07:06:00
-
Ohmes Angenröder Straße, Antrifttal 07:13:00
-
Ohmes Schulstraße, Antrifttal 07:14:00
-
Billertshausen Ortsmitte, Alsfeld 07:20:00
-
Billertshausen Werthmühle, Alsfeld 07:22:00
-
Angenrod B62, Alsfeld 07:24:00
-
Leusel, Alsfeld 07:27:00
-
Bahnhof, Alsfeld 07:31:00
Route:
-
Appenrod Ortsmitte, Homberg (Ohm)
-
Appenrod Abzw. Neu-Ulrichstein, Homberg (Ohm) 07:23:00
-
Dannenrod, Homberg (Ohm) 07:25:00
-
Berliner Straße, Homberg (Ohm) 07:30:00
-
Burghain, Homberg (Ohm) 07:33:00
-
Rathaus, Homberg (Ohm) 07:35:00
Route:
-
Appenrod Ortsmitte, Homberg (Ohm)
-
Gesamtschule, Homberg (Ohm) 07:42:00
-
Berliner Straße, Homberg (Ohm) 07:44:00
Route:
-
Appenrod Ortsmitte, Homberg (Ohm)
-
Appenrod Abzw. Neu-Ulrichstein, Homberg (Ohm) 07:43:00
-
Dannenrod, Homberg (Ohm) 07:45:00
-
Gesamtschule, Homberg (Ohm) 07:50:00
-
Berliner Straße, Homberg (Ohm) 07:52:00
-
Burghain, Homberg (Ohm) 07:55:00
-
Rathaus, Homberg (Ohm) 07:57:00
Route:
-
Appenrod Ortsmitte, Homberg (Ohm)
-
Erbenhausen Alsfelder Straße, Homberg (Ohm) 07:56:00
-
Lehrbach Ortsmitte, Kirtorf 08:00:00
-
Lehrbach Retschenhäuser Hof, Kirtorf 08:04:00
-
Marburger Straße, Kirtorf 08:06:00
-
Alsfelder Straße, Kirtorf 08:07:00
-
Ober-Gleen Hersfelder Straße, Kirtorf 08:10:00
-
Heimertshausen, Kirtorf 08:14:00
-
Ohmes Angenröder Straße, Antrifttal 08:21:00
-
Ohmes Schulstraße, Antrifttal 08:22:00
-
Billertshausen Ortsmitte, Alsfeld 08:28:00
-
Billertshausen Werthmühle, Alsfeld 08:30:00
-
Angenrod B62, Alsfeld 08:32:00
-
Leusel, Alsfeld 08:35:00
-
Gerhart-Hauptmann-Schule, Alsfeld 08:40:00
-
Bahnhof, Alsfeld 08:44:00
-
Stadtschule, Alsfeld 08:47:00