Haltestelle Merkstein Sommerweg in Herzogenrath
Kirchrather Strasse 88,
52134Herzogenrath
The next departure is direction Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.44.
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 05:24:00
-
Alsdorf-Busch 05:26:00
-
Alsdorf-Annapark 05:28:00
-
Alsdorf-Kellersberg 05:30:00
-
Alsdorf-Mariadorf 05:33:00
-
Alsdorf Poststraße 05:35:00
-
Eschweiler-St.Jöris 05:39:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.44 05:48:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 05:28:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 05:29:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 05:30:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 05:31:00
-
Rathaus, Herzogenrath 05:32:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 05:34:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 05:37:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 05:38:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 05:39:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 05:40:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 05:41:00
-
Straß, Herzogenrath 05:42:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 05:43:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 05:44:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 05:46:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 05:47:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 05:48:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 05:50:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 05:50:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 05:51:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 05:52:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 05:53:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 05:54:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 05:55:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 05:56:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 05:57:00
-
Laurensberg, Aachen 05:58:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 05:59:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 06:01:00
-
Bendplatz, Aachen 06:02:00
-
Ponttor, Aachen 06:03:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 06:05:00
-
Minoritenstraße, Aachen 06:07:00
-
Bushof, Aachen 06:10:00
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath 05:43:00
-
Kohlscheid 05:48:00
-
Aachen West 05:54:00
-
Aachen Schanz 05:57:00
-
Aachen Hbf 06:00:00
-
Aachen-Rothe Erde 06:04:00
-
Eilendorf 06:09:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 06:13:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.27 06:20:00
-
Stolberg-Schneidmühle 06:22:00
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 06:25:00
-
Stolberg-Rathaus 06:26:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 05:42:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 05:43:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 05:44:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 05:45:00
-
Rathaus, Herzogenrath 05:46:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 05:49:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 05:52:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 05:53:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 05:54:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 05:55:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 05:57:00
-
Straß, Herzogenrath 05:58:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 06:00:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 06:02:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 06:04:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 06:05:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 06:06:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 06:08:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 06:09:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 06:10:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 06:16:00
-
Bendplatz, Aachen 06:17:00
-
Ponttor, Aachen 06:19:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 06:21:00
-
Minoritenstraße, Aachen 06:23:00
-
Bushof, Aachen 06:26:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 05:53:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 05:54:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 05:55:00
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 05:53:00
-
Alsdorf-Busch 05:56:00
-
Alsdorf-Annapark 05:58:00