Haltestelle Merkstein Sommerweg in Herzogenrath
Kirchrather Strasse 88,
52134Herzogenrath
The next departure is direction Stolberg(Rheinl)Hbf.
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath 21:43:00
-
Kohlscheid 21:48:00
-
Aachen West 21:54:00
-
Aachen Schanz 21:57:00
-
Aachen Hbf 22:00:00
-
Aachen-Rothe Erde 22:04:00
-
Eilendorf 22:09:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 22:13:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 21:42:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 21:43:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 21:44:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 21:47:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 21:48:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 21:49:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 21:50:00
-
Rathaus, Herzogenrath 21:51:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 21:53:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 21:55:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 21:56:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 21:57:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 21:58:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 21:59:00
-
Straß, Herzogenrath 22:00:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 22:01:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 22:02:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 22:04:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 22:05:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 22:06:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 22:07:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 22:07:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 22:08:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 22:09:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 22:10:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 22:11:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 22:12:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 22:13:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 22:14:00
-
Laurensberg, Aachen 22:15:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 22:16:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 22:18:00
-
Bendplatz, Aachen 22:19:00
-
Ponttor, Aachen 22:20:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 22:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 22:24:00
-
Bushof, Aachen 22:27:00
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 21:53:00
-
Alsdorf-Busch 21:55:00
-
Alsdorf-Annapark 21:58:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 22:10:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 22:01:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 22:02:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 22:02:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 22:03:00
-
Merkstein Zum Kalverhof, Herzogenrath 22:03:00
-
Merkstein Alt-Merkstein Friedhof, Herzogenrath 22:04:00
-
Worm Brücke, Herzogenrath 22:05:00
-
Merkstein Haus Worm, Herzogenrath 22:06:00
-
Glaswerke, Herzogenrath 22:07:00
-
Schmetz, Herzogenrath 22:07:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 22:10:00